Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 40mm Ford Puma 1.4 / 1.6 / 1.7 ECT, Bj. 06/1997-2002, Vermogen 66-92 kW, Max. vooraslast 770 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : FR0550 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 40mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Puma (ECT) |
| Bouwjaar | : 10/1997- |
| Past op model | : Puma 1.4 / 1.6 / 1.7 |
| Type | : ECT |
| Past op bouwjaar | : Bj. 06/1997-2002 |
| Vermogen kW | : Vermogen 66-92 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 770 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 670 kg |
| Prijs incl. BTW | : 87 |
1





