Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 50-60mm Ford Mondeo 1.6 / 1.8 / 2.0 / 2.5-V6 / 1.8TD GBP, Bj. 01/1993-10/1996, Vermogen 65-125 kW, Max. vooraslast 1030 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : FR0139 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 50-60mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Mondeo II (BAP/GBP) |
| Bouwjaar | : 09/1996-11/2000 |
| Past op model | : Mondeo 1.6 / 1.8 / 2.0 / 2.5-V6 / 1.8TD |
| Type | : GBP |
| Past op bouwjaar | : Bj. 01/1993-10/1996 |
| Vermogen kW | : Vermogen 65-125 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 1030 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 900 kg |
| Opmerking 1 | : Niet geschikt voor voertuigen met hoogteregeling/ actieve dempers, Excl. Stationwagon |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| TUV | : FR046 |
| Prijs incl. BTW | : 99 |
1





