Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 45/35mm Ford Focus II 1.6TDCi / 2.0 DA3, Bj. 40278, Max. vooraslast 1070 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : FR0523 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 45/35mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus II (DA3) |
| Bouwjaar | : 11/2004- |
| Past op model | : Focus II 1.6TDCi / 2.0 |
| Type | : DA3 |
| Past op bouwjaar | : Bj. 40278 |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 1070 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 1090 kg |
| Opmerking 1 | : Excl. Stationwagon |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| TUV | : FR051 |
| Prijs incl. BTW | : 134,1 |
1





