Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 50-60/50mm Ford Fiesta 1.1 / 1.3 / 1.4 / 1.6 / 1.8D excl. XR2i / Turbo / 1.8-16V GFJ, Bj. 03/1989-12/1993, Vermogen 37-65 kW, Max. vooraslast 820 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : FR0131 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 50-60/50mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Fiesta III (GFJ) |
| Bouwjaar | : 01/1989-07/1996 |
| Past op model | : Fiesta 1.1 / 1.3 / 1.4 / 1.6 / 1.8D excl. XR2i / Turbo / 1.8-16V |
| Type | : GFJ |
| Past op bouwjaar | : Bj. 03/1989-12/1993 |
| Vermogen kW | : Vermogen 37-65 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 820 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 700 kg |
| Opmerking 1 | : Vanwege grote onderlinge gewichtsverschillen is het niet mogelijk de exacte verlaging aan te geven. |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| TUV | : FR043 |
| Prijs incl. BTW | : 82,5 |
1





