Tripple-S verenset, Verlaging vooras/achteras 60mm Fiat Punto 55 / 60 / 75 / 90 / Cabrio excl. 1.7D / 1.7 TD / GT Turbo 176/176C, Bj. 09/1993-09/1999, Vermogen 40-98 kW, Max. vooraslast 850 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : FT0033 |
| Fabrikant | : Tripple-S |
| Productomschrijving | : verenset |
| Verlaging vooras/achteras mmmm | : Verlaging vooras/achteras 60mm |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Punto I (176) |
| Bouwjaar | : 10/1993-09/1999 |
| Past op model | : Punto 55 / 60 / 75 / 90 / Cabrio excl. 1.7D / 1.7 TD / GT Turbo |
| Type | : 176/176C |
| Past op bouwjaar | : Bj. 09/1993-09/1999 |
| Vermogen kW | : Vermogen 40-98 kW |
| Max. vooraslast in kg | : Max. vooraslast 850 kg |
| Max. achteraslast in kg | : Max. achteraslast 700 kg |
| Opmerking 2 | : Alleen geschikt indien toegepast met kortere sportschokdempers |
| TUV | : FT002 |
| Prijs incl. BTW | : 114,5 |
1





