BTPTO030, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Toyota Aygo AB1, 1.4l Diesel, Bouwjaar 05 -, Max. vooraslast 695kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPTO030 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Toyota |
| Model | : Aygo I (AB1) |
| Bouwjaar | : 06/2005-04/2014 |
| Hersteller | : Toyota |
| Past op model | : Aygo |
| Past op Type | : AB1 |
| Motor | : 1.4l Diesel |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 695kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 695kg |
| Prijs incl. BTW | : 476 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





