BTPSM007, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 35/35mm, Smart Roadster / Coupe 452, Max. vooraslast 465kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPSM007 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 35/35mm |
| Merk | : Smart |
| Model | : Roadster , Coupe (452) |
| Bouwjaar | : 04/2003- |
| Hersteller | : Smart |
| Past op model | : Roadster / Coupe |
| Past op Type | : 452 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 465kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 610kg |
| Prijs incl. BTW | : 198 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





