BTPRE072, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 35/35mm, Renault Megane M, 1.4l 16V - 1.6l 16V, 1.5l dCi, Bouwjaar 02 - 09, Excl. Stufenheck, Grandtour, Cabrio en Megane Sport, Max. vooraslast 1015kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPRE072 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 35/35mm |
| Merk | : Renault |
| Model | : Megane II (M) |
| Bouwjaar | : 10/2002- |
| Hersteller | : Renault |
| Past op model | : Megane |
| Past op Type | : M |
| Motor | : 1.4l 16V - 1.6l 16V, 1.5l dCi |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 02 - 09 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Stufenheck, Grandtour, Cabrio en Megane Sport |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1015kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 930kg |
| Prijs incl. BTW | : 206 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





