BTPRE105, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 35/35mm, Renault Laguna Coupe T, Bouwjaar 09/08 -, Excl. Niveauregeling, Max. vooraslast 1160 - 1220kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPRE105 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 35/35mm |
| Merk | : Renault |
| Model | : Laguna III (T ) |
| Bouwjaar | : 11/2007- |
| Hersteller | : Renault |
| Past op model | : Laguna Coupe |
| Past op Type | : T |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/08 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1160 - 1220kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 960kg |
| Prijs incl. BTW | : 546 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





