BTPRE066, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Renault Laguna T, Bouwjaar 07 -, Excl. Stationwagon, Coupe en Niveauregeling, Max. vooraslast 1070 - 1100kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPRE066 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Renault |
| Model | : Laguna III (T ) |
| Bouwjaar | : 11/2007- |
| Hersteller | : Renault |
| Past op model | : Laguna |
| Past op Type | : T |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 07 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Stationwagon, Coupe en Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1070 - 1100kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1030kg |
| Prijs incl. BTW | : 546 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





