BTPRE014, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 35/25mm, Renault Laguna G, Bouwjaar 01 - 07, Excl. Stationwagon en Niveauregeling, Max. vooraslast 1070kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPRE014 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 35/25mm |
| Merk | : Renault |
| Model | : Laguna II (G) |
| Bouwjaar | : 03/2001-10/2007 |
| Hersteller | : Renault |
| Past op model | : Laguna |
| Past op Type | : G |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 01 - 07 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Stationwagon en Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1070kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1030kg |
| Prijs incl. BTW | : 440 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





