BTPRE008, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Renault Clio B, alle , excl. 2.0l 16V und 3.0l V6, Bouwjaar 98 - 04, Alleen modellen met 58mm hartafstand boutgaten voordemper, Max. vooraslast 860kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPRE008 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Renault |
| Model | : Clio II (B) |
| Bouwjaar | : 09/1998-09/2005 |
| Hersteller | : Renault |
| Past op model | : Clio |
| Past op Type | : B |
| Motor | : alle , excl. 2.0l 16V und 3.0l V6 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 98 - 04 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Alleen modellen met 58mm hartafstand boutgaten voordemper |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 860kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 785kg |
| Prijs incl. BTW | : 226 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





