BTPPE072, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Peugeot 406 Coupe, 4 Zylinder , excl. 2.2l HDI, Bouwjaar 10/95 - 05, Max. vooraslast 1100kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPPE072 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 406 |
| Bouwjaar | : 10/1995-05/2004 |
| Hersteller | : Peugeot |
| Past op model | : 406 Coupe |
| Motor | : 4 Zylinder , excl. 2.2l HDI |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/95 - 05 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1100kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1000kg |
| Prijs incl. BTW | : 410 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





