BTPPE035, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Peugeot 107, 1.4l Diesel, Bouwjaar 05 -, Max. vooraslast 695kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPPE035 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 107 |
| Bouwjaar | : 06/2005- |
| Hersteller | : Peugeot |
| Past op model | : 107 |
| Motor | : 1.4l Diesel |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 695kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 695kg |
| Prijs incl. BTW | : 476 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





