BTPPE002, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/--mm, Peugeot 106, 1.0 - 1.6l / 1.5l Diesel 33 - 87 KW, Bouwjaar 05/96 - 07/03, Excl. GTI 16V, XSi en Rallye. Verlaging achteras d.m.v. verstellen torsie as, Max. vooraslast 785kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPPE002 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/--mm |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 106 |
| Bouwjaar | : 09/1991- |
| Hersteller | : Peugeot |
| Past op model | : 106 |
| Motor | : 1.0 - 1.6l / 1.5l Diesel |
| Vermogen | : 33 - 87 KW |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05/96 - 07/03 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en 2 voorveren |
| Opmerking | : Excl. GTI 16V, XSi en Rallye. Verlaging achteras d.m.v. verstellen torsie as |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 785kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 730kg |
| Prijs incl. BTW | : 149 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





