BTPOP151, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 45/45mm, Opel Vectra C, Bouwjaar 02 - 08, Excl. Caravan, 4WD en Niveauregeling, Max. vooraslast 1025 - 1110kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPOP151 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 45/45mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Vectra C |
| Bouwjaar | : 03/2002- |
| Hersteller | : Opel |
| Past op model | : Vectra |
| Past op Type | : C |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 02 - 08 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Caravan, 4WD en Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1025 - 1110kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1030kg |
| Prijs incl. BTW | : 228 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





