BTPOP152, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 35/25mm, Opel Signum Z-C/S, Bouwjaar 03 - 08, Alleen modellen met Niveauregeling, Max. vooraslast 1030 - 1110kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPOP152 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 35/25mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Signum |
| Bouwjaar | : 05/2003- |
| Hersteller | : Opel |
| Past op model | : Signum |
| Past op Type | : Z-C/S |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03 - 08 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Alleen modellen met Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1030 - 1110kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1180kg |
| Prijs incl. BTW | : 230 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





