BTPNI008, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Nissan Micra K11, Bouwjaar 93 - 03, Max. vooraslast 760 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPNI008 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Nissan |
| Model | : Micra (K11) |
| Bouwjaar | : 12/1992-12/2002 |
| Hersteller | : Nissan |
| Past op model | : Micra |
| Past op Type | : K11 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 93 - 03 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 760 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 760 kg |
| Prijs incl. BTW | : 239 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





