BTPMB087, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Mercedes E-Klasse W211, Bouwjaar 03/02 - 02/09, Excl. Stationwagon, AMG, 4WD en Airmatic-Luftfederung, Max. vooraslast 1070kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPMB087 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : E-Class (W211) |
| Bouwjaar | : 04/2002-01/2009 |
| Hersteller | : Mercedes |
| Past op model | : E-Klasse |
| Past op Type | : W211 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/02 - 02/09 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Stationwagon, AMG, 4WD en Airmatic-Luftfederung |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1070kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1220kg |
| Prijs incl. BTW | : 298 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





