BTPMB085, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Mercedes E-Klasse W210, Bouwjaar 06/95 - 02/02, Excl. Stationwagon, AMG, 4WD en Niveauregeling, Max. vooraslast 980 - 1000kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPMB085 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : E-Class (W210) |
| Bouwjaar | : 06/1995-03/2002 |
| Hersteller | : Mercedes |
| Past op model | : E-Klasse |
| Past op Type | : W210 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/95 - 02/02 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Stationwagon, AMG, 4WD en Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 980 - 1000kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1340kg |
| Prijs incl. BTW | : 246 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





