BTPMB063, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 20/20mm, Mercedes C-Klasse Sportcoupe CL203, 4 Zylinder, Bouwjaar 10/00 - 01/07, Excl. AMG, Max. vooraslast 1000kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPMB063 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 20/20mm |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : C-Class (W203) |
| Bouwjaar | : 05/2000-02/2007 |
| Hersteller | : Mercedes |
| Past op model | : C-Klasse Sportcoupe |
| Past op Type | : CL203 |
| Motor | : 4 Zylinder |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/00 - 01/07 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. AMG |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1000kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1015kg |
| Prijs incl. BTW | : 290 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





