BTPMA025, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Mazda 3 BK, 1.4l - 2.0l , excl. Diesel, Max. vooraslast 935kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPMA025 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Mazda |
| Model | : 3 (BK) |
| Bouwjaar | : 10/2003-04/2009 |
| Hersteller | : Mazda |
| Past op model | : 3 |
| Past op Type | : BK |
| Motor | : 1.4l - 2.0l , excl. Diesel |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 935kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 905kg |
| Prijs incl. BTW | : 346 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





