BTPFO125, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Ford Sierra GBC / GBG, Bouwjaar 04/84 - 02/93, alleen Schragheck met konischer VA Feder, Max. vooraslast 850kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFO125 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Sierra (GBG/BNG) |
| Bouwjaar | : 04/1984-02/1993 |
| Hersteller | : Ford |
| Past op model | : Sierra |
| Past op Type | : GBC / GBG |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/84 - 02/93 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : alleen Schragheck met konischer VA Feder |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 850kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 900kg |
| Prijs incl. BTW | : 494 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





