BTPFO042, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Ford Galaxy WGR, 2.0l - 2.3l, 1.9TDI, Bouwjaar 95 - 06, Excl. Niveauregeling en 4WD, Max. vooraslast 1260kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFO042 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Galaxy (WGR) |
| Bouwjaar | : 03/1995-04/2006 |
| Hersteller | : Ford |
| Past op model | : Galaxy |
| Past op Type | : WGR |
| Motor | : 2.0l - 2.3l, 1.9TDI |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 95 - 06 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Niveauregeling en 4WD |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1260kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1280kg |
| Prijs incl. BTW | : 279 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





