BTPFI074, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 35/35mm, Fiat Sedici FY, 1.5l, 1.6l, Bouwjaar 06/06 -, Alleen modellen met 4WD, Max. vooraslast 990kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFI074 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 35/35mm |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Sedici (FY) |
| Bouwjaar | : 11/2006- |
| Hersteller | : Fiat |
| Past op model | : Sedici |
| Past op Type | : FY |
| Motor | : 1.5l, 1.6l |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/06 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Alleen modellen met 4WD |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 990kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 880kg |
| Prijs incl. BTW | : 538 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





