BTPFI015, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 60/40mm, Fiat Punto 176, 1,1l - 1,2 8V, Bouwjaar 10/93 - 99, Excl. Niveauregeling, Max. vooraslast 850 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFI015 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 60/40mm |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Punto I (176) |
| Bouwjaar | : 10/1993-09/1999 |
| Hersteller | : Fiat |
| Past op model | : Punto |
| Past op Type | : 176 |
| Motor | : 1,1l - 1,2 8V |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/93 - 99 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 850 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 700 kg |
| Prijs incl. BTW | : 195 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





