BTPFI043, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Fiat Panda 169, 1.1l, 1.2l, 1.3 JTD, Bouwjaar 03 -, Excl. 4x4, Panda Cross, Panda Sport en Panda 100 HP, Max. vooraslast 750kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFI043 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Panda II (169) |
| Bouwjaar | : 08/2003- |
| Hersteller | : Fiat |
| Past op model | : Panda |
| Past op Type | : 169 |
| Motor | : 1.1l, 1.2l, 1.3 JTD |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. 4x4, Panda Cross, Panda Sport en Panda 100 HP |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 750kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 820kg |
| Prijs incl. BTW | : 472 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





