BTPFI045, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Fiat Grande Punto 199, Bouwjaar 09/05 -, alle Excl. Diesel en Erdgas, Max. vooraslast 875kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFI045 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Grande Punto (199) |
| Bouwjaar | : 09/2005-02/2012 |
| Hersteller | : Fiat |
| Past op model | : Grande Punto |
| Past op Type | : 199 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/05 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : alle Excl. Diesel en Erdgas |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 875kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 850kg |
| Prijs incl. BTW | : 206 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





