BTPFI005, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 60/40mm, Fiat Cinquecento 170, 0,7 - 1,1, Bouwjaar 92 - 98, Excl. Niveauregeling, Max. vooraslast 610 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPFI005 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 60/40mm |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Cinquecento (170) |
| Bouwjaar | : 07/1991-01/1998 |
| Hersteller | : Fiat |
| Past op model | : Cinquecento |
| Past op Type | : 170 |
| Motor | : 0,7 - 1,1 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 92 - 98 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 610 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 630 kg |
| Prijs incl. BTW | : 195 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





