BTPCI019, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 45/35mm, Citroen C4 inkl. Coupe L, 1.4l-1.6l Autom. 2.0l. 1.6-2.0HDI, Bouwjaar 04 - 10, Max. vooraslast 1050kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPCI019 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 45/35mm |
| Merk | : Citroen |
| Model | : C4 (L) |
| Bouwjaar | : 11/2004- |
| Hersteller | : Citroen |
| Past op model | : C4 inkl. Coupe |
| Past op Type | : L |
| Motor | : 1.4l-1.6l Autom. 2.0l. 1.6-2.0HDI |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04 - 10 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1050kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 900kg |
| Prijs incl. BTW | : 270 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





