BTPBM057, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/30mm, BMW 3er Serie 3er Serie Touring, 3er Serie Cabriolet, 6 Zylinder inkl.320 Diesel, Bouwjaar 99 - 05, Max. vooraslast 955kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPBM057 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/30mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E46) |
| Bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Hersteller | : BMW |
| Past op model | : 3er Serie |
| Past op Type | : 3er Serie Touring, 3er Serie Cabriolet |
| Motor | : 6 Zylinder inkl.320 Diesel |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 99 - 05 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 955kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1250kg |
| Prijs incl. BTW | : 226 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





