BTPBM049, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/30mm, BMW 3er Compact E46, Bouwjaar 06/01 - 12/04, Max. vooraslast 890 - 935kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPBM049 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/30mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E46) |
| Bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Hersteller | : BMW |
| Past op model | : 3er Compact |
| Past op Type | : E46 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/01 - 12/04 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 890 - 935kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1180kg |
| Prijs incl. BTW | : 218 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





