BTPAU091, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Audi Coupe 89, 2.0E / 2.3E / 2.3E 16V (4+5 Zyl.), Bouwjaar 09/89 - 01/96
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAU091 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : Coupe (89) |
| Bouwjaar | : 11/1988-12/1996 |
| Hersteller | : Audi |
| Past op model | : Coupe |
| Past op Type | : 89 |
| Motor | : 2.0E / 2.3E / 2.3E 16V (4+5 Zyl.) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/89 - 01/96 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 830kg |
| Prijs incl. BTW | : 216 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





