BTPAU164, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Audi A6 Avant Quattro 4F, 2.0 TFSI/2.4/2.8 FSI/3.0/3.2 FSI, Bouwjaar 04 - 11, Excl. Allroad, Niveauregeling, Max. vooraslast 1250kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAU164 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C6) |
| Bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Hersteller | : Audi |
| Past op model | : A6 Avant Quattro |
| Past op Type | : 4F |
| Motor | : 2.0 TFSI/2.4/2.8 FSI/3.0/3.2 FSI |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04 - 11 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Allroad, Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1250kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1295kg |
| Prijs incl. BTW | : 302 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





