BTPAU163, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Audi A6 Quattro 4F, 4.2 / 2.7 TDI / 3.0 TDI, Bouwjaar 04 - 11, Excl. Avant, Allroad, Niveauregeling, Max. vooraslast 1280 - 1305kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAU163 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C6) |
| Bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Hersteller | : Audi |
| Past op model | : A6 Quattro |
| Past op Type | : 4F |
| Motor | : 4.2 / 2.7 TDI / 3.0 TDI |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04 - 11 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Avant, Allroad, Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1280 - 1305kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1205kg |
| Prijs incl. BTW | : 290 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





