BTPAU076, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Audi A6 limousine 4B, 6 Zylinder, Bouwjaar 04/97 - 08/05, Excl. Avant, Allroad, Quattro, Niveauregeling, Max. vooraslast 1120 - 1230kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAU076 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C5) |
| Bouwjaar | : 04/1997-05/2004 |
| Hersteller | : Audi |
| Past op model | : A6 limousine |
| Past op Type | : 4B |
| Motor | : 6 Zylinder |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/97 - 08/05 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Avant, Allroad, Quattro, Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1120 - 1230kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1070kg |
| Prijs incl. BTW | : 218 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





