BTPAU184, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Audi A4 B8, 1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, Bouwjaar 11/07 -, Excl. Cabrio, Avant, Quattro, adaptives Dampfersystem en serienmassige Tieferlegung, Max. vooraslast 1100kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAU184 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B8) |
| Bouwjaar | : 11/2007-04/2015 |
| Hersteller | : Audi |
| Past op model | : A4 |
| Past op Type | : B8 |
| Motor | : 1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 11/07 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Cabrio, Avant, Quattro, adaptives Dampfersystem en serienmassige Tieferlegung |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1100kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1100kg |
| Prijs incl. BTW | : 234 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





