BTPAU133, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Audi A4 Limousine 8E, Bouwjaar 11/00 - 08, Excl. Avant, Cabrio, Quattro en Niveauregeling, Max. vooraslast 1020 - 1100kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAU133 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B7) |
| Bouwjaar | : 11/2004-10/2007 |
| Hersteller | : Audi |
| Past op model | : A4 Limousine |
| Past op Type | : 8E |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 11/00 - 08 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Avant, Cabrio, Quattro en Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1020 - 1100kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1035kg |
| Prijs incl. BTW | : 252 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





