BTPAU128, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 25/15mm, Audi A4 Avant Quattro / S4 Avant Quattro B5Q / S4, 2.8l / 2.7l 142 / 195 KW, Bouwjaar 03/96 - 09/01, Max. vooraslast 1150kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAU128 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 25/15mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B7) |
| Bouwjaar | : 11/2004-10/2007 |
| Hersteller | : Audi |
| Past op model | : A4 Avant Quattro / S4 Avant Quattro |
| Past op Type | : B5Q / S4 |
| Motor | : 2.8l / 2.7l |
| Vermogen | : 142 / 195 KW |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/96 - 09/01 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1150kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1125kg |
| Prijs incl. BTW | : 240 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





