BTPAU144, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/20mm, Audi A4 Avant Quattro 8E, Bouwjaar 11/00 - 03/08, Excl. Niveauregeling, Max. vooraslast 1165 - 1230kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAU144 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/20mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B6) |
| Bouwjaar | : 11/2000-10/2004 |
| Hersteller | : Audi |
| Past op model | : A4 Avant Quattro |
| Past op Type | : 8E |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 11/00 - 03/08 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1165 - 1230kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1150kg |
| Prijs incl. BTW | : 284 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





