BTPVW058, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Audi A3 (8L), Excl. 4WD en Stationwagon, Max. vooraslast 930 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPVW058 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8L) |
| Bouwjaar | : 09/1996-04/2003 |
| Hersteller | : Audi/Seat/VW |
| Past op model | : A3 (8L) |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. 4WD en Stationwagon |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 930 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 925 kg |
| Prijs incl. BTW | : 175 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





