BTPAU034, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 25/25mm, Audi A2 8Z, Bouwjaar 99 - 05, Max. vooraslast 750 - 805kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAU034 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 25/25mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A2 (8Z) |
| Bouwjaar | : 02/2000-08/2005 |
| Hersteller | : Audi |
| Past op model | : A2 |
| Past op Type | : 8Z |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 99 - 05 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 750 - 805kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 770kg |
| Prijs incl. BTW | : 198 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





