BTPAU026, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 60/40mm, Audi 80 Avant B4, 2.6 - 2.8 / 1.9 TDI 66 - 128 KW, Bouwjaar 09/91 - 10/94, Excl. Quattro en Niveauregeling, Max. vooraslast 1000kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAU026 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 60/40mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : 80 (B4) |
| Bouwjaar | : 09/1991-10/1994 |
| Hersteller | : Audi |
| Past op model | : 80 Avant |
| Past op Type | : B4 |
| Motor | : 2.6 - 2.8 / 1.9 TDI |
| Vermogen | : 66 - 128 KW |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/91 - 10/94 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Quattro en Niveauregeling |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1000kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1030kg |
| Prijs incl. BTW | : 216 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





