BTPAU015, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 40/40mm, Audi 80 cabrio 89, Bouwjaar 06/91 - 00, Max. vooraslast 1050kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAU015 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : 80 (B4) |
| Bouwjaar | : 09/1991-10/1994 |
| Hersteller | : Audi |
| Past op model | : 80 cabrio |
| Past op Type | : 89 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/91 - 00 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1050kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 870kg |
| Prijs incl. BTW | : 228 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





