BTPAU014, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 60/60mm, Audi 80 / 90 89, 2.0E - 2.3E incl. 20V, Bouwjaar 09/86 - 08/91, Excl. Coupe, Cabrio en Quattro, Max. vooraslast 950kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAU014 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 60/60mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : 80 (89) |
| Bouwjaar | : 09/1986-08/1991 |
| Hersteller | : Audi |
| Past op model | : 80 / 90 |
| Past op Type | : 89 |
| Motor | : 2.0E - 2.3E incl. 20V |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/86 - 08/91 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Coupe, Cabrio en Quattro |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 950kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 830kg |
| Prijs incl. BTW | : 202 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





