BTPAL074, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Alfa Romeo Mito 955, 1.4l, 1.4l Turbo, 1.3 JTDM, Bouwjaar 08 -, Max. vooraslast 950kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAL074 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : Mito (955) |
| Bouwjaar | : 09/2008- |
| Hersteller | : Alfa |
| Past op model | : Mito |
| Past op Type | : 955 |
| Motor | : 1.4l, 1.4l Turbo, 1.3 JTDM |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 950kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 850kg |
| Prijs incl. BTW | : 216 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





