BTPAL063, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Alfa Romeo GT 937, 3.2 V6 24V / 1.9 JTD 16V M-Jet, Bouwjaar 04 - 10, Max. vooraslast 1040kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAL063 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : GT (937) |
| Bouwjaar | : 11/2003- |
| Hersteller | : Alfa |
| Past op model | : GT |
| Past op Type | : 937 |
| Motor | : 3.2 V6 24V / 1.9 JTD 16V M-Jet |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04 - 10 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1040kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 990kg |
| Prijs incl. BTW | : 260 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





