BTPAL041, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 35/30mm, Alfa Romeo 159 Kombi 939, 1.9 JTS, 2.2 JTS, 1.9 JTDM, Bouwjaar 06 -, Max. vooraslast 1200kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAL041 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 35/30mm |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 159 |
| Bouwjaar | : 09/2005- |
| Hersteller | : Alfa |
| Past op model | : 159 Kombi |
| Past op Type | : 939 |
| Motor | : 1.9 JTS, 2.2 JTS, 1.9 JTDM |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1200kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1100kg |
| Prijs incl. BTW | : 230 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





