BTPAL039, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 25/25mm, Alfa Romeo 159 939, 3.2 JTS V6, Bouwjaar 05 -, Excl. 4WD Excl. Stationwagon, Max. vooraslast 1300kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAL039 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 25/25mm |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 159 |
| Bouwjaar | : 09/2005- |
| Hersteller | : Alfa |
| Past op model | : 159 |
| Past op Type | : 939 |
| Motor | : 3.2 JTS V6 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05 - |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. 4WD Excl. Stationwagon |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1300kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 1100kg |
| Prijs incl. BTW | : 218 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





