BTPAL005, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 30/30mm, Alfa Romeo 156 Kombi 932, 1.6l - 2.0l Twinspark, 1.9JTD, Bouwjaar 10/97 - 05, Excl. Sportversion, Max. vooraslast 990kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAL005 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 156 |
| Bouwjaar | : 10/1997- |
| Hersteller | : Alfa |
| Past op model | : 156 Kombi |
| Past op Type | : 932 |
| Motor | : 1.6l - 2.0l Twinspark, 1.9JTD |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/97 - 05 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Opmerking | : Excl. Sportversion |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 990kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 980kg |
| Prijs incl. BTW | : 250 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





